Täkke parandus

Parandame igal aastal sadu esiklaase ja meil on pikaaegne kogemus kivitäkete parandamisel.
Kivitäkke parandus on hea ja soodne võimalus vältida esiklaasi vahetust. Üldiselt saab parandada esiklaasi, kui täkke suurus koos mõradega ei ole suurem kui 2-eurone münt ja see ei asu klaasi servas. Täkke parandus on hea ka keskkonnale, kuna täkke parandusega ei teki nii palju jäätmeid, kui klaasi vahetusega.

Täkke parandamisel tuleb arvestada, et täiesti uueks me klaasi kahjuks teha ei saa, alati jääb näha väike parandusjälg, kuid mõrad saab peatatud ja täket on näha vähem, kui enne parandamist.

Lisaks tuleb arvestada, et jääb väike võimalus, et parandatud kohast hakkab ikkagi mõra edasi jooksma. Sellisel juhul ei jää kahjuks midagi muud üle, kui tuleb esiklaas välja vahetada.

NB! Kui teie sõiduk saab kivitäkke, siis soovitame esimesel võimalusel panna täkke kohale teibitüki, et ära hoida mustuse ja niiskuse tungimise pragudesse. Selliselt käitudes saab kivitäkke parandus hiljem kvaliteetsem, kuna pragudes ei ole mustust.

Hinnakiri
Kivitäkke parandus sõiduauto/maastur/kaubikal. 45 EUR
Kivitäkke parandus veoauto/bussal. 60 EUR
Klaasimõra peatamineal. 25 EUR
Klaasimõra peatamine (reisibussid, veokid) al. 40 EUR

Autoklaasi parandus on kiireim ja soodsaim lahendus, et taastada klaasi vigastuseelne seisukord ning klaasi tugevus.

Kivitäkke tekkimisel esiklaasile palun pöörduge esimesel võimalusel meie esindusse. Täkke parandusega saab ennetada mõra tekkimist.


Kui klaasil on isegi väike täke, siis on see mõistlik alati esimesel võimalusel ära paranda. Näiteks temperatuuri muutustel või löökaugust läbisõidul võib täkke kohast hakata jooksma mõra ja siis tuleb esiklaas välja vahetada.