Klaasivahetus

Sõiduki klaaside vahetamisel on oluline kasutada oma ala spetsialistide teenuseid, et tagada kvaliteetne klaasivahetus ja pikaagne vastupidavus.

Klaasivahetusel kasutame klaasidest nii tippkvaliteediga klaasitootjate (Pilkington, AGC, Saint-Gobain Sekurit, Fuyao jne.) kui ka soodsamate tootjate (Nordglass, XYG jne.) kvaliteetseid klaase.

Klaasivahetusel kasutame ainult kõrgeima kvaliteediga Sika (Šveits) klaasiliime.

Enne klaasi vahetust veendume, et klaas oleks täpses vastavuses autotootja originaalklaasiga.

Kui esiklaasil on pragu või esiklaas on kulunud, siis tuleb see välja vahetada!

Pöörduge julgelt meie esinduste poole ja me kontrollime, kas esiklaas vajab väljavahetamist või on võimalik seda veel parandada. Meie klienditeenindajad aitavad leida Teile parima lahenduse. 

NB! Kulunud esiklaas ei ole klaasikahju ning ei kuulu kindlustusseltside poolt kaskokindlustuse alusel hüvitamisele! Kindlustusseltsid hüvitavad ainult mõranenud/purunenud klaase ning enamike kindlustuspoliiside puhul on sellised tööd kliendile tasuta!

Hinnakiri
Sõiduauto liimitava esiklaasi vahetusal. 60 EUR
Maastur/kaubik/väikebuss esiklaasi vahetusal. 65 EUR
Tihendiga esiklaasi vahetusal. 55 EUR
Ukseklaasi paigaldusal. 55 EUR
Kereklaasi paigaldusal. 45 EUR
Tagaklaasi vahetus al. 60 EUR
Klaasi eemaldamine tervelt ja uuesti paigaldamineal. 80 EUR
Veoauto liimitavad esiklaasi vahetusal. 160 EUR
Veoauto tihendiga esiklaasi vahetusal. 60 EUR
Mobiilne klaasivahetus kliendi juuresal. 80 EUR

Meie esindustes teostatakse klaasivahetust ka juhul, kui Teie sõidukil on eelnevalt olnud toonkiletatud klaasid, sest enne uue klaasi paigaldamist saame selle vajadusel uuesti toonkiletada.

Juhul kui Teie sõidukile on paigaldatud tootjatehases juhiabisüsteemid (ADAS), siis peale klaasivahetust saame juhiabisüsteemid uuesti kalibreerida vahetuseelsesse seisukorda ning seeläbi taastada kaamerate õige töö.

Koos klaasi vahetusega soovitame vahetada kindlasti ka klaasipuhastid, et vältida uue klaasi kahjustamist!

Eripakkumisena pakume esi- või tagaklaasi vahetusel uued klaasipuhastid 50%-se allahindlusega!

.

Oleme võtnud kindlustusega suhtlemise enda peale. See tähendab, et meie kliendil tuleb täita vaid kahjukäsitluse avaldus, mis võtab maksimaalselt aega 3 minutit ning ülejäänud jääb juba meie hooleks. Digitaalse kahjuavalduse saate täita siin.